Hotel El Rincon
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Γρήγορο check-in/ -out |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το άνετο Hotel El Rincon San Francisco del Rincón βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, 3 χλμ. από χώρους λατρείας, όπως Parroquia De Santa Maria De Guadalupe Madre De La Misericordia, και προσφέρει στους πελάτες αποθήκευση αποσκευών. Αυτό το ξενοδοχείο είναι γνωστό για εξαιρετικές υπηρεσίες και προσηλωμένο προσωπικό.
Iglesia de santa rita απέχει 16 λεπτά με τα πόδια από αυτό το άνετο ξενοδοχείο και Universidad De Leon απέχει μόλις 13 λεπτά με τα πόδια από αυτό. Επιπλέον, Σαν Λουίς Ποτοσί βρίσκεται 65 χλμ. μακριά. Επίσης, υπάρχει ο σταθμός λεωφορείων Central de Autobuses Azules y Triangulo, σχεδόν 200 μέτρα από το El Rincon.
Το μπάνιο έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, σκουφάκια μπάνιου και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Σερβίροντας μεγάλη ποικιλία φαγητών, το La Gran Soberana απέχει σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Escuela Primaria Urbana Federal Carlos A. Carrillo600 μ.
- Templo de Nuestra Sra. de la Santa Fe de Guanajuato1,2 χλμ.
- Auditorio Francisco Garibay300 μ.
- Templo Estrella de Belem1,2 χλμ.
- Templo Santa RIta600 μ.
- Mercado san francisco del rincon200 μ.
- Cbtis 1391,1 χλμ.
- San Miguel1000 μ.
- Preparatoria Constituyentes450 μ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Σιλάο49 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- VIP check-in/ -out
- Γρήγορο check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Ταράτσα
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από το άνετο Hotel El Rincon;
Θα χρειαστούν 15 λεπτά με τα πόδια από το άνετο Hotel El Rincon μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🚗
Πού μπορώ να αφήσω το όχημά μου κατά τη διάρκεια της διαμονής μου σε τo Hotel El Rincon;
Τo Hotel El Rincon παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από το άνετο Hotel El Rincon;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του το άνετο Hotel El Rincon στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Hotel El Rincon;
Οι τιμές στο τo Hotel El Rincon ξεκινούν από 28$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - ❓
Πώς μπορώ να πληρώσω σε ξενοδοχείο;
Ξενοδοχείο δέχεται:- Visa
- MasterCard
- American Express